Tarihçe


OTI Holding bünyesinde 2005 yılından beri faaliyette olan otelcilik iş kolu, Akdeniz sahillerinde  ‘ her şey dahil ‘ hizmet sunan ve yüksek misafir memnuiyeti odaklı iş prensibini benimsemiş Otium Hotels ve  High Class All Inclusive konseptinin mimarı Xanadu Resort markaları ile sektörde bir çok başarıya imza atmıştır.

2020 itibari ile Oti Hotels & Resorts International yüksek misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve bu yönde geliştirdiği standartları ile Otium Hotels ve Seven Seas Resorts & Hotels markaları ile franchising sistemini hayata geçirmiştir.
 

Seven Seas Resorts & Hotels 

Seven Seas Hotel Life
Antalya - Kemer - Göynük’te bulunan 295 odalı Seven Seas Hotel Life, denize sıfır konumda ve 35.000 metrekare alan üzerine kuruludur. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Aile, çocuk ve diğer tüm misafir profiline yönelik oluşturduğu konsepti ile hizmet yelpazesini bütünlemiştir.

Seven Seas Hotel Blue
Antalya – Side – Titreyengöl’de bulunan 357 odalı Seven Seas Hotel Blue, uluslararası çevre kriterleriyle Mavi Bayraklı geniş bir plaja sahip, denize sıfır konumda ve 100.000 metrekare alan üzerine kuruludur. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Aile, çocuk ve diğer tüm misafir profiline yönelik oluşturduğu konsepti ile hizmet yelpazesini bütünlemiştir.

Seven Seas Sealight Elite
Aydın - Kuşadası’nda bulunan 392 odalı Seven Seas Sealight Elite, denize sıfır konumda ve 35.000 metrekare alan üzerine kuruludur. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir.

 

SİZİ ARAYALIM